Pomysły na personalizowane prezenty dla miłośników podróży. Nasze propozycje! 

Wybierając podarunek dla miłośnika podróży, warto uwzględnić jego zainteresowania jeśli chodzi o charakterystykę miejsc, jakie odwiedza najchętniej. Czy to miłośnik morskich klimatów? Fan miejskiego zwiedzania? A może nasz przyjaciel lub bliski jest zapaleńcem wycieczek górskich? Poznaj nasze propozycje personalizowanych prezentów, które zachwycą każdego! 

Zdjęcia – wyjątkowa pamiątka z wakacji

Poza pięknymi wspomnieniami, po każdym z wyjazdów pozostaje nam mnóstwo zdjęć wykonanych podczas podróży. Warto je wyeksponować za pomocą ramki LED, która jest alternatywą dla klasycznych ramek na zdjęcia. 

Dzięki wyjątkowemu wyglądowi oraz możliwości podświetlenia będzie nie tylko piękną pamiątką, ale i atrakcyjną dekoracją salonu lub sypialni. Jeśli chcemy ofiarować komuś taki prezent, możemy zrobić personalizowany kolaż ze zdjęć wykonanych podczas jego podróży oraz dodać dowolny napis – np. datę i miejsce wykonania fotografii.

Zestaw fotografii z podróży będzie piękną pamiątką na wiele lat

Prezent dla fana survivalu i dzikiej przyrody

Część podróżników nie wyobraża sobie wyjazdów w formie wycieczki do hotelu z opcją all inclusive, zwiedzania popularnych punktów turystycznych i miejskiego gwaru. Dla nich najważniejsze jest odcięcie się od cywilizacji. Absolutnie nie po to, aby spokojnie spacerować wyznaczonymi szlakami jak inni turyści uwielbiający spacery po lesie czy fani górskich wycieczek. 

Ta grupa podróżników wyjeżdża, aby zmienić klimat, pobyć sam na sam z przyrodą (ewentualnie z innymi osobami, które mają takie same priorytety) i sprawdzić swoją odporność na trudne warunki pozbawione udogodnień, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Taka forma spędzania czasu jest pewnym wyzwaniem, ale i możliwością przeżycia przygody.

Dla tego typu podróżników szukajmy prezentów funkcjonalnych i dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Jakie artykuły możemy rozważyć, aby nasz prezent wywołał u obdarowanego przez nas fana survivalu uśmiech i szybsze bicie serca?

Wędrowcy z pewnością docenią:

  • dobrej jakości śpiwór oraz karimatę;
  • latarkę (może to być niewielka latarka strumieniowa, lampa biwakowa, a nawet solidny szperacz);
  • akcesoria do nawigacji (możemy zamówić kompas z personalizowanym grawerem);
  • saperkę (miniaturowa łopatka to bardzo przydatne narzędzie, a jeśli wybierzemy składany model, będzie też wygodna w transporcie);
  • wytrzymałą zapalniczkę, zapałki sztormowe lub krzesiwo (umożliwiają rozpalenie ognia, aby się ogrzać lub coś ugotować).

Prezenty dla kochających zabytki 

Wielu turystów zamiast wypoczynku w hotelu z basenem preferuje zwiedzanie zabytków, odwiedzanie muzeów i poznawanie miejscowej historii, kultury i sztuki. Takie osoby lubią zdobywać nową wiedzę i poznawać zwyczaje panujące w danym rejonie świata, a po powrocie chętnie dzielą się poznanymi informacjami. Odwiedzone przez nich budowle mogą też towarzyszyć im na co dzień, jako oryginalna dekoracja wnętrz. 

W dobrym sklepie internetowym znajdziemy nietuzinkowe lampki LED 3D. Ich wygląd nawiązuje do jednych z najsłynniejszych atrakcji turystycznych świata, takich jak wieża Eiffla, Big Ben czy Łuk Triumfalny.

Lampka LED 3D to solidna podstawa, w której znajduje się szklana szybka wykonana z organicznego szkła akrylowego. W podstawce znajduje się oświetlenie LED, dzięki czemu po włączeniu lampki nadrukowany na szkle wzór budowli sprawia wrażenie przestrzennego hologramu. 

Lampka nie nagrzewa się, jest więc bezpieczna w użytkowaniu, a do tego samodzielnie możemy wybrać kolor, w jakim będzie łagodnie świeciła (do wyboru 16 odcieni). Lampka jest ładowana za pomocą kabla USB. Na lampce można umieścić dowolny napis.

Wieża Eiffla – jedna z najsłynniejszych budowli świata

Podsumowanie

Na rynku znajdziemy wiele ciekawych upominków, które sprawią radość miłośnikom podróży. Aby wybrane przez nas prezenty były trafione, dopasujmy je do sposobu, w jaki dani podróżnicy lubią spędzać czas na wyjazdach. 

Nie zapominajmy też, że dzięki personalizacji nasze upominki staną się jedyne w swoim rodzaju, a więc z pewnością staną się dla osoby obdarowanej o wiele cenniejszym podarkiem.